הערכת תכשיטים ויהלומים

סביר להניח שגם העיתונים המקומיים באזור מגוריכם מלאים בפרסומים הנוגעים לרכישה של תכשיטים מכל סוג על ידי אספנים ועל ידי חנויות תכשיטים למיניהן. הערכות תכשיטים הן כלי שימוש מאוד בו עושים שימוש אנשים רבים שמגיעים ליום בו הם רוצים להמיר את התכשיטים המצויים ברשותם, לכספים מזומנים או לתכשיטים אחרים.

מרבית האנשים אוספים במהלך חייהם כמות מכבודת של תכשיטים, אם ממתנות ואם מרכישות עצמאיות, אשר נצברים ונאגרים, בין אם נעשה בהם שימוש ובין אם לא. הערכות תכשיטים מתאימות בדיוק ליום בו מבקשים אותם אנשים לקחת את התכשיטים שברשותם ולמכור אותם, בין אם כדי להשתמש בכסף ובין אם כדי להתחלק בו עם בני משפחה אחרים, כתוצר של ירושת התכשיטים מבן משפחה אחר לאחר לכתו.

כל הדרכים להערכת תכשיטים:

ברמת העיקרון ניתן לחלק את האופציות לקבל הערכת מחיר על תכשיטים לשתיים: דרך אחת היא לגשת לחנות תכשיטים מקומית, לבדוק כמה הם משלמים למאה גרם ולשקול את התכשיטים. שימו לב שדרך זו אינה משקפת פרמטרים רבים שעשויים להעלות את ערכו של התכשיט.
האופציה השנייה היא לעשות שימוש באיש מקצוע שמתמחה במתן הערכות תכשיטים והוא כמובן גם שמאי במקצועו.

בשיטה השנייה תזכו לקבל הערכת מחיר משקפת וקרובה הרבה יותר לשוויו האמתי של התכשיט שכן השמאי יוצר את הערכת המחיר לאחר שעשה אינטגרציה ולקח בחשבון מכלול של מידע על התכשיט. השמאי המקצועי יודע איזה מידע עליו להשיג כדי להעריך תכשיט מסוים בצורה מדויקת.

גמולב פלוס

חברת גמולב פלוס מתמחה במתן הערכות שווי לתכשיטים ולשאר מוצרים למיניהם. החברה מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים אשר יודעים כיצד לתת הערכת שווי מדויקת ומציאותית לכל תכשיט ותכשיט תוך כך שהם לוקחים בחשבון את כל האינפורמציה הנדרשת על התכשיט עצמו.

אם מוטלת עליכם משימת חלוקה בערכם של תכשיטים מסוימים או אם ברצונכם למכור תכשיטים שאספתם ולקבל תמורה הולמת ומשקפת, זה הזמן לפנות לחברת גמולב פלוס ולזכות להערכת מחיר על ידי איש מקצוע מנוסה. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לטלפון 072-2575216 ונשמח לסייע!