שמאי

שמאיהערכת שוויו של מוצר, מכל סוג שהוא זוהי בהחלט משימה לא פשוטה.

בעת בה נותן שמאי מסוים הערכת מחיר למוצר כלשהוא הוא בעצם גוזר במקביל הכרעות רבות באשר למוצר זה. בין אם מדובר בחפץ אומנות שעשוי להימכר בגין הערכת שווי זו ובין אם מדובר בדירה אשר אמורים להתחלק בשוויה.

לשמאות מקצועית יש ערך, אנשים לא עושים פשרות והם מבקשים לאתר לעצמם רק בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים דיים כדי שהערכת השווי שיקלו תהא משקפת ומציאותית וכדי שאכן יוכלו לעשות בה שימוש לצרכיהם.

עבודתו של שמאי היא בעצם יצירת אינטגרציה בין המכלול של המידע הקיים באשר למוצר מסוים והערכת שוויו בהתייחס למצב השוק הקיים והמשתנה מעת לעת.

גמולב 

חברת גמולב  הינה אחת מחברות השמאות המובילות בישראל. החברה נמנית בין החברות הגדולות בישראל העוסקות בהערכות שווי ובקביעת שומות למיניהן. צוות החברה מורכב משמאים מקצועיים ומנוסים אשר מתמחים במתן הערכות שווי למוצרים שונים כגון תכשיטים, יהלומים, פנינים, חפצי אמנות, שטיחים, גושפנקות ועוד.

לדעת באמת

חברת גמולב  מבינה את הצורך של הלקוח לדעת מהו הערך האמתי והמדויק ביותר של החפץ המוערך שברשותו, אי לכך מעסיקה החברה מומחים בתחום וכן צוות סוקרים רחב ומנוסה אשר מיומן בהערכות שווי בכל הרבדים.

רוצים לדעת באמת כמה שווה שרשרת הפנינים שברשותכם? מוכרים את הבית ורוצים להתחלק בכל התמונות וחפצי האמנות שנצברו לכם במהלך השנים?  צוות החברה ישמח להגיע ולתת לכם הערכת שווי מקצועית ומדויקת שתאפשר לכם לחלוק את רכושכם בצורה הוגנת ולקבל תמורה הולמת בעבורו.

בין לקוחותיה של החברה מצויות כל חברות הביטוח בישראל, מוזיאונים, גופים ממשלתיים וציבוריים רבים אשר סמוכים ובטוחים שצוות החברה מקצועי ואמין דיו כדי לייתן עבורם את השירות הטוב והמסור ביותר וכך אכן קורה במשך שנים רבות.