חברות שמאות אומנות

לעתים, ציור פשוט או תמונת נוף רגילה יכולים להיות שווים הרבה יותר ממה שאתם יכולים לדמיין. כמובן שמדובר במקרים נדירים יחסית ולא בתמונות חדשות שאתם רוכשים בחנויות רגילות , הכוונה היא יותר לאותן חברות שמאות אומנות שמקבלים בירושה, שמוצאים במחסן של הסבא והסבתא או שרוכשים מרוכלים מזדמנים שלא תמיד יודעים מה הם מוכרים.

חברות שמאות אומנות יקרי ערך מסתובבים באופן חופשי בעולם, הסיכוי שאחד כזה יגיע ממש אל הידיים שלכם אינו קלוש והוא שריר וקיים. הסיכוי הזה גבוה כל כך תודות לחוסר המודעות- הקיימת בנושא.

הניסיון להעלות לשיח הציבורי את המשמעות של ערכן הגבוה של חברות שמאות אומנות שונים אינו צולח, בכל פעם מחדש. הציבור פחות מגלה עניין ומידע זה נותר לקבוצה מסוימת מאוד באוכלוסייה שמתעסקת בתחום ומתעניינת באיסוף של חברות שמאות אומנות מתקופות שונות וממקומות שונים.

לא חייבים להבין

הפתיחה הזו אינה מטרתה שתינטשו את העיסוקים הרגילים שלכם כדי להתחיל ללמוד על כל מה שקשור לאיסוף של חברות שמאות אומנות למיניהם. הפתיחה הזו מטרתה לעורר אתכם לשים לב לסביבה שלכם. אם אתם מגלים שבמחסן המשפחתי שוכבות להן תמונות ישנות או שהסבתא רבה שלכם מחזיקה מעל המטבח חפצי אומנות עתיקים וישנים, ייתכן שזה שווה הרבה יותר משנדמה לכם.

איך תדעו?

אם אינכם שמאים מקצועיים או אם לא תפנו לחברת שמאות שמתמחה בתחום, לעולם לא תדעו.
כדי לדעת מה וכמה שווים חפצי האומנות או התמונות שבידיכם עליכם לקבל הערכת מחיר מקצועית על ידי איש מקצוע שמתמחה ובקיא במתן הערכות מסוג זה.

חברת גמולב פלוס מאפשרת קבלת הערכה ראשונית חינמית דרך האתר כדי שתדעו אם שווה לכם להמשיך לתהליך המלא של הערכת הציוד שברשותכם.
בדקו עוד היום האם התמונות המאובקות וחפצי האומנות הבלויים שלכם יכולים להיות המזומנים הבאים שלכם לטיול של הקיץ הבא. זה המקום הנכון לומר שאין לכם שום דבר להפסיד, מקסימום הרווחתם כד נקי יותר.