הערכת שווי תכולה

הערכת שווי תכולהאנשים רבים צוברים במהלך חייהם תכולה רבה. הדירות בהן הנכם מתגוררים עם בני משפחתכם מכילות לא אחת כמות תכולה ששווה סכומי כסף מכובדים בהחלט.
בנסיבות רבות ומגוונות, ביניהן בעיקר גירושים וירושה, ישנו צורך ליצור חלוקה משותפת בתכולה הקיימת.
חלוקה של תכולה בין מספר אנשים דורשת הערכת שווי מדויקת כדי לדעת מהו החלק היחסי שמגיע לכל אדם.

חברת גמולב הנה חברת שמאות גדולה ומובילה עושה הערכת שווי תכולה מקצועית ומדויקת ויכולה להיות כלי העזר הטוב ביותר כדי לפתור את מטלת החלוקה בקלות ובמהירות.
חברת גמולב  מעסיקה סוקרים ואנשי מקצוע מומחים ומנוסים אשר יודעים לתת את הערכת השווי המדויקת ביותר כך שתשקף את ערך התכולה המוערכת באותה נקודת זמן בה היא מוערכת, תוך התחשבות בכלל האינפורמציה שניתן ושצריך לאסוף לגבי המוצרים המוערכים.

ידע זה כוח וזה שווה גם שווה הרבה כסף

אין ספק שידע זה כוח. כדי להקל על משימת החלוקה, שמטבעה היא אינה פשוטה ומגיעה לא אחת בנסיבות לא הכי משמחות, כדאי ורצוי להחזיק בידע המהותי הזה שעשוי להיות אף שווה הרבה מאוד כסף במקרים רבים.
הניסיונות להעריך תכולה באופן עצמאי החסר את הידע המקצועי בו מחזיק שמאי מקצועי ומנוסה מביאים לא אחת ליצירת תחושה של הפסד ומרירות, לפחות בקרב צד אחד מהצדדים המתחלקים.
האובייקטיביות של השמאי הנוספת על הידע המקצועי שברשותו ועל הניסיון שצבר הם כלים חזקים מאוד אשר מייצרים את רשת הביטחון הנדרשת להבטחת חלוקה הוגנת ומשקפת יותר.

תכולת הדירה, רבה או מעטה ככל שתהיה עשויה להיות בעלת ערך כספי גבוה משנדמה לכם. הערכת שווי משקפת ומציאותית תאפשר לכם לקחת א המידע ולעשות בו שימוש הולם תוך יצירת התחושה שנקטתם בצעד מקצועי נכון שיותיר את כל הצדדים שלמים ומרוצים.