הערכת שווי יהלום

יש לכם שעון עתיק? מצאתם במחסן של ההורים חפצי אמנות שנראים לכם שווים מאוד? הערכת שווי יהלום או מוצרים מכל סוג שהוא זוהי עבודה למקצוענים בלבד. כדי לדעת כמה בדיוק שווה השעון העתיק של הסבא רבה או כדי להעריך כמה שווה השעון שרכשתם במכירה הפומבית בטיול האחרון לאירופה, כדאי שתעשו שימוש בניסיונם של אנשים מקצועיים.

קבוצת גמולב   הנה הקבוצה המובילה והגדולה בישראל שמציעה הערכות שווי למגוון רחב של מוצרים. צוות החברה מונה סוקרים ואנשים מקצוע המתמחים כל אחד בתחומו הוא כדי להביא אליכם את הערכת המחיר המדויקת והנכונה ביותר וכדי שתוכלו לעשות בה שימוש הולם לצרכיכם הפרטיים או העסקיים.

לעולם לא נדע, או שכן

ישנם חפצי אמנות ושעונים עתיקים מאוד שאכן קשה מאוד לדעת כמה הם היו שווים בנקודות זמן מסוימות על פני רצף ההיסטוריה. הערכת השווי שתקבלו מצוות חברת גמולב  זוהי הערכת בה עושה השמאי אינטגרציה בין מכלול המידע שמצוי ברשותו באשר למוצרים מאותו הסוג ולמוצרים מאותה תקופת הזמן בה יוצרו. בהערכת השווי נלקחים בחשבון כל הגורמים הסביבתיים והתרבותיים שיכולים להשפיע על המחיר והעלות שנקבעת משקפת את ערך המוצר כפי שהוא באותה נקודת זמן בה הוא מוערך.

אנשי המקצוע של חברת גמולב מעורים מאוד בשוק המתעדכן ומגיעים אל כל הערכות השווי שהם עושים בעודם יודעים ומודעים למצב השוק ולנתונים הנדרשים כדי להעריך את המוצר הספציפי לשמו הוזמנה השמאות.

השימוש בהערכת השווי

כמו כל הערכת שווי אתם מקבלים בעצם מידע מפורט באשר לערך המוצר. השומה הזו היא מעין שטר אותו תוכלו לפדות בדרכים שונות. במידה ואתם מתכוונים להתחלק ברכוש המוערך תוכלו לדעת מהו החלק היחסי שמגיע לכל אחד מכם, במידה ואתם מתכוונים לאתר לקוחות פוטנציאליים לרכישה, יש בידיכם תג רשמי שמכיל את המחיר ההולם של המוצר שלכם.